Haber

Erzurum’da Gelecek Partisi’nden istifa eden 300 kişi AK Parti’ye katıldı

ensonhaber.com

AK Parti’ye üyelikler artmaya devam ediyor…

Gelecek Partisi’nden onlarca kişi AK Parti’ye katıldı.

Gelecek Partisi’nden istifa eden Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fırat Kırbaç ve 300 AK Partilinin katılımı nedeniyle Erzurum’un Palandöken ilçesinde bir restoranda program düzenlendi.

AK Parti Erzurum Milletvekili ve milletvekili adayı Selami Altınok burada yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

“Ayasofya’da ezan devam etsin diye siyaset yapıyoruz”

Türkiye’nin kaderini emperyalistlerin belirleyeceği ittifakların, Kandil’den mesaj gönderen PKK’lıların, onlarla iş birliği yapan yerli işbirlikçilerin eline bırakmamak, Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’ye kazandırdığı vizyon bundan sonra da Türkiye’nin ikinci yüzyılına aktarılmaya devam edecek. 86 yıl sonra açılışı yapılan Ayasofya’da ezan aynı şekilde devam etsin diye siyaset yapıyoruz. Bizi Kürt-Türk, Alevi-Sünni, sağcı-solcu, sağcı diye ayırmasınlar diye 86 milyonun kardeşliği için siyaset yapıyoruz.

“Sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan’ın izindeyiz”

Muhammet Fırat Kırbaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak istediklerini belirterek, şöyle devam etti:

Gücünü HDP’den, PKK’dan, dağlardan değil, milletinden ve halkından alan Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan gidiyoruz. Recep Tayyip Erdoğan ne kadar milliyse biz de milliyiz. Oyumuzu, canımızı, yüreğimizi onun yolunda harcayacağımıza sonuna kadar yemin ederiz.

Konuşmaların ardından yeni üyelere rozetlerinin takdim edildiği programa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Polat, AK Parti milletvekili adayı Muhammed Gökberk Kocaali ve partililer katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu