Haber

Büyük; Ülkemiz Gençlerimizle Yükselecek

Sultan-ı Ramazan’ın 11 ayında her gün iftar, sahur, teravih ve sonrasında hemşehrileriyle bir araya gelen Kartepe Belediye Başkanı Vekili M.Mustafa Kocaman, Kartepe Genç Akademi’de okuyan öğrencilerle birlikte çıktı.

GENÇLERİN İLGİ ODAĞI

Kartepe Belediyesi Başsavcısı M.Mustafa Kocaman’ın vizyon projelerinden biri olan Kartepe Genç Akademi, ilk günden itibaren gençlerin ilgi odağı haline geldi. Eğitim hayatını desteklerken gençlerin sosyal hayatlarının da değerli bir modülü haline gelen Kartepe Genç Akademi, verdiği eğitimler ve etkinliklerle dikkat çekiyor.

İFTAR MASASINDA

11 Ramazan Ayının Sultanı Şerif ayının gelmesiyle birlikte Kartepe Belediye Başkanı Vekili M.Mustafa Kocaman, Kartepe Genç Akademisi öğrencileriyle görüşmeye geldi. Gençlerle samimi bir ortamda gerçekleştirilen iftar sofrasında Lider Kocaman öğrencilerin hayallerini ve hedeflerini dinlerken keyifli bir sohbet yaşandı.

 

HAYALLERİNİZ BİZE ULAŞIN

Akademimizin bu kadar ilgi görmesi ve gençler tarafından sahiplenilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “Biz yapıyoruz, sahibine teslim ediyoruz. Mekanları değerli kılan, onlara hayat veren sizlersiniz. Ne mutlu ki vatan, millet, bayrak, ezan, bizi biz yapan değerlerine sımsıkı sarılan donanımlı gençlerimizle yükselecektir. Hayalleriniz bize emanet. Siz isteyin biz yapalım” dedi.

BÜYÜK TEŞEKKÜRLER

Kendilerine sunulan tüm imkanlar için kendilerine teşekkür eden akademi gençleri, burada sahip olduğumuz eğitim ve kişisel gelişim olanaklarını dışarıdan temin etmeye çalışırsak çok büyük maliyetlere katlanmak zorunda kalırlar. Kartepe Belediye Başkanımıza bizleri her zaman hatırladığı ve desteğini esirgemediği için teşekkür ederiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

kemaliye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu